Лекція-тренінг в рамках акції «16 днів проти насил...

Лекція-тренінг в рамках акції «16 днів проти насильства» для курсантів ОДУВС

Сьогодні, 2 грудня, для курсантів факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування ОДУВС було проведено лекцію-тренінг, в рамках акції «16 днів проти насильства».

Захід провела адʼюнкт докторантури та аспірантури Ольга КОРЖЕНКО за участю почесних гостей Марини ТАРАСОВОЇ та Інни МИКУЦЬКОЇ.

Інна МИКУЦЬКА – гід, монітор Національного превентивного механізму, яка перебувала в окупації в Херсоні, а також була жертвою насильства в сімʼї.

Марина ТАРАСОВА – членкиня Національної спілки журналістів України, засновниця державних проєктів, які потрапили до Книги рекордів України.

Наші курсанти

Курсантам розповіли про масове вбивство в Політехнічній школі Монреаля, а саме: стрілянину в школі 6 грудня 1989 року, під час якої злочинець Марк Лепін розстріляв 14 студенток та поранив 13 інших в імʼя «боротьби з фемінізмом».

Здобувачі вищої освіти дізнались цікаві факти про Акцію, а також про законодавчі та нормативно-правові акти щодо запобігання та протидії насильству.

Загальне фото учасників