Лекційне заняття для курсантів ОДУВС з гендерної політики та боротьби з домашнім насильством
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_8087332529.jpg&w=2048&q=100)
Сьогодні, 31 січня, за ініціативи професорки кафедри адміністративної діяльності поліції Олени КОВАЛЬОВОЇ та помічниці ректора ОДУВС з гендерної політики Любові БЕРЕЗОВЕНКО відбулось бінарне лекційне заняття за темою: «Правовий статус суб’єктів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству».
Захід пройшов за участі представників безпечного простору для жінок і дівчат «Вільна» – менеджерки Катерини ГРИШКОВОЇ, психологині Інни БАЛАНЮК, фахівчині соціальної роботи Тетяни ЖАНТАЛАЙ та представників мобільної бригади соціально-психологічної допомоги – психологині Марії МИЛОСЛАВСЬКОЇ і фахівця соціальної роботи Ернеста НЕЧАЄВА.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_3ee289870c.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_49a0693192.jpg)
Під час лекційного заняття курсанти детально ознайомились з напрямками роботи зазначених служб.
Психологи та соціальні представники акцентували увагу на важливості міжсекторального реагування та взаємодії у сфері запобігання й протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, надання комплексної допомоги постраждалим особам та роботи із кривдниками.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_96be8df2fc.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_8d5730adb3.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_87d4a3f5a8.jpg)