Лекція з правового виховання молоді з вихованцями...

Лекція з правового виховання молоді з вихованцями Березківського навчально виховного комплексу “Загальноосвітня школа-інтернат-ліцей І-ІІІ ступенів”

Сьогодні, 7 березня 2024 року, деканом факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності полковником поліції Сергієм Медведенком спільно з завідувачем кафедри адміністративної діяльності поліції факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності підполковником поліції Аллою Пишною була проведена лекція з правового виховання молоді  з вихованцями Березківського навчально виховного комплексу “Загальноосвітня школа-інтернат-ліцей І-ІІІ ступенів”, присвячена таким темам як: “Запобігання та протидія домашньому насильству” та “Протидія булінгу”.

Також в рамках зустрічі були обговорені сучасні ризики в дитячому середовищі, способи їх виявлення та вжиття ефективних заходів реагування.

У підсумку вихователі закладу отримали інформаційно-просвітницькі матеріали розроблені ГО «Ла Страда-Україна».