Курсанти університету набувають комплексні знання ...

Курсанти університету набувають комплексні знання на полігоні «Документування та розслідування воєнних злочинів»

З початку збройної агресії РФ було вчинено за офіційною статистикою близько ста тисяч воєнних злочинів. Виявлялися та продовжують виявляти місця масових поховань. Складно уявити, якою може бути їх кількість після деокупації тимчасово окупованих територій

Особливості виявлення та вилучення слідів злочинів

Кафедрою кримінального процесу та криміналістики щоденно проводяться практичні та тренінгові заняття на полігоні університету «Документування та розслідування воєнних злочинів». На локаціях полігону курсанти відпрацьовують навички та тактику проведення слідчих (розшукових) дій, особливості виявлення та вилучення слідів злочинів, процесуальної фіксації, взаємодії між різними органами та підрозділами на місцях масових поховань, ракетних обстрілів, катівень.

Особливості виявлення та вилучення слідів злочинів

Крім того, у допомогу курсантам та викладачам авторським колективом університету було розроблено методичні рекомендації для проведення ситуативних комплексних практичних занять на полігоні.

Теоретичні заняття

Заняття направлені на практичне відпрацювання курсантами дій в умовах, наближених до реальних, системного розуміння методики розслідування воєнних злочинів.