Курсанти провели заняття для учнів молодших класів...

Курсанти провели заняття для учнів молодших класів з дотримання правил дорожнього руху

Курсанти факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування продовжують проводити правопросвітницькі та профорієнтаційні заходи, тож цього разу вони завітали до Одеського ліцею №56 Одеської міської ради.

Вихованці вишу провели заняття для учнів молодших класів з дотримання правил дорожнього руху, а також взяли участь у відкритті Кабінету безпеки.

Заняття для учнів молодших класів з дотримання правил дорожнього руху

Майбутні слідчі розповіли, що весь автотранспорт повинен підкорюватися суворим законам вуличного руху, щоб на дорогах було безпечно.

Зараз ми дотримуємось Правил дорожнього руху – це основні правила поведінки всіх учасників дорожнього руху.

Тому знати і виконувати правила поведінки на вулиці повинні всі пішоходи: і дорослі, і діти.

Відкриття Кабінету безпеки