Курсанти ОДУВС залучались до охорони державного ко...

Курсанти ОДУВС залучались до охорони державного кордону у Чернівецькій області

У складі спільних прикордонних нарядів курсанти факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Одеського державного університету внутрішніх справ несли службу із забезпечення публічної безпеки та порядку в Чернівецькій області.

За час патрулювання спільно з прикордонниками майбутні офіцери поліції затримали 19 осіб за спробу незаконно перетнути державний кордон України. Всі затримані виявились громадянами України, які ухилялися від призову на військову службу під час мобілізації.

За вагомий внесок в охорону державного кордону, особисту дисциплінованість, наполегливість, ініціативу, проявлені під час виконання завдань, курсанти ОДУВС були заохочені грамотами керівництва 31 прикордонного загону.