Курсанти ОДУВС залучались до охорони державного ко...
Курсанти ОДУВС залучались до охорони державного кордону у Чернівецькій області
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_2e5475e433.jpeg&w=2048&q=100)
У складі спільних прикордонних нарядів курсанти факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Одеського державного університету внутрішніх справ несли службу із забезпечення публічної безпеки та порядку в Чернівецькій області.
За час патрулювання спільно з прикордонниками майбутні офіцери поліції затримали 19 осіб за спробу незаконно перетнути державний кордон України. Всі затримані виявились громадянами України, які ухилялися від призову на військову службу під час мобілізації.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_6c7789f307.jpeg)
За вагомий внесок в охорону державного кордону, особисту дисциплінованість, наполегливість, ініціативу, проявлені під час виконання завдань, курсанти ОДУВС були заохочені грамотами керівництва 31 прикордонного загону.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_6f971ccfe9.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_2c659c3bc7.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_3362a25822.jpeg)
911 листопада, 2023
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024