Курсанти ОДУВС взяли участь у волонтерській ініціа...
Курсанти ОДУВС взяли участь у волонтерській ініціативі для наших Захисників та Захисниць
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_7394f3c31e.jpeg&w=2048&q=100)
З 2023 року, відповідно до Указу Президента України від 28 липня 2023 року «Про внесення змін до деяких указів Президента України», День захисників і захисниць України відзначається 1 жовтня. Це свято вшановує не лише сучасних захисників, а й тих воїнів, які поклали життя на захист України ще у минулі століття. 1 жовтня також відзначають День Українського козацтва.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_7d9e923ee9.jpeg)
З цієї нагоди курсанти факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування спільно з ад’юнктом докторантури та аспірантури підполковником поліції Ольгою Корженко, Волонтерським центром Андрія Танцюри та волонтерами госпітальної групи взяли участь у підготовці святкових шашликів для наших Захисників та Захисниць.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_b0406ecff1.jpeg)
201 жовтня, 2023
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024