Курсанти ОДУВС відпрацьовують практичні вправи на ...

Курсанти ОДУВС відпрацьовують практичні вправи на спеціально обладнаних полігонах

Тривають бінарні заняття з вогневої підготовки з курсантами випускних курсів Одеського державного університету внутрішніх справ.

Спільно з бійцями об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «ЛЮТЬ» науково-педагогічні працівники кафедри вогневої підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції відпрацьовують з курсантами тему: «Особливості застосування зброї працівниками поліції на деокупованих територіях та під час воєнного стану. Практичне виконання вправ (індивідуальні та групові) з пістолета та штурмової гвинтівки (автомата), які виконуються в спеціально обладнаних тирах та полігонах».

Під час занять майбутні офіцери поліції продовжують вдосконалювати навички поводження з автоматичною зброєю та виконують практичні вправи на спеціально обладнаних полігонах.

Загальне фото учасників навчань