Курсанти ОДУВС відпрацьовують практичні вправи на ...
Курсанти ОДУВС відпрацьовують практичні вправи на спеціально обладнаних полігонах
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_0f5f6ad670.jpeg&w=2048&q=100)
Тривають бінарні заняття з вогневої підготовки з курсантами випускних курсів Одеського державного університету внутрішніх справ.
Спільно з бійцями об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «ЛЮТЬ» науково-педагогічні працівники кафедри вогневої підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції відпрацьовують з курсантами тему: «Особливості застосування зброї працівниками поліції на деокупованих територіях та під час воєнного стану. Практичне виконання вправ (індивідуальні та групові) з пістолета та штурмової гвинтівки (автомата), які виконуються в спеціально обладнаних тирах та полігонах».
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_f790611693.jpeg)
Під час занять майбутні офіцери поліції продовжують вдосконалювати навички поводження з автоматичною зброєю та виконують практичні вправи на спеціально обладнаних полігонах.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_2c65f8519e.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_083b005219.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_486cb775ac.jpeg)
607 листопада, 2023
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024