Курсанти ОДУВС прибули на Буковину для несення слу...
Курсанти ОДУВС прибули на Буковину для несення служби з прикордонниками
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_f8d811ae0d.jpeg&w=2048&q=100)
Курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ залучені до заходів із забезпечення публічної безпеки і порядку на прикордонних територіях.
Попередньо ректор університету полковник поліції Дмитро Швець провів інструктаж задіяного особового складу щодо дотримання курсантами заходів безпеки під час виконання покладених на них завдань.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_e029ec605e.jpeg)
Очільник вишу наголосив, що здобуття практичних навичок під час безпосереднього несення служби, взаємодія з іншими структурними підрозділами МВС України, є цінним практичним досвідом, який неодмінно знадобиться в подальшій професійній діяльності.
Відповідний інструктаж за участю керівництва ГУНП в Чернівецькій області, прикордонників та представників вишу проведено і в Чернівецькому районному управлінні поліції.
Спільно з буковинськими поліцейськими курсанти нестимуть службу у прикордонних районах.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_f861fff89c.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_e284f102ab.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_550db648ea.jpeg)
412 жовтня, 2023
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024