Курсанти ОДУВС прибули на Буковину для несення слу...

Курсанти ОДУВС прибули на Буковину для несення служби з прикордонниками

Курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ залучені до заходів із забезпечення публічної безпеки і порядку на прикордонних територіях.

Попередньо ректор університету полковник поліції Дмитро Швець провів інструктаж задіяного особового складу щодо дотримання курсантами заходів безпеки під час виконання покладених на них завдань.

Курсанти ОДУВС

Очільник вишу наголосив, що здобуття практичних навичок під час безпосереднього несення служби, взаємодія з іншими структурними підрозділами МВС України, є цінним практичним досвідом, який неодмінно знадобиться в подальшій професійній діяльності.

Відповідний інструктаж за участю керівництва ГУНП в Чернівецькій області, прикордонників та представників вишу проведено і в Чернівецькому районному управлінні поліції.

Спільно з буковинськими поліцейськими курсанти нестимуть службу у прикордонних районах.

Курсанти ОДУВС