Курсанту ОДУВС призначено стипендію Одеського місь...

Курсанту ОДУВС призначено стипендію Одеського міського голови

Капралу поліції Катерині Набок, курсанту 3-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ОДУВС, призначено стипендію Одеського міського голови.

Про це свідчить розпорядження Одеського міського голови № 477 «Про призначення стипендії Одеського міського голови студентам закладів вищої освіти м. Одеси».

Катерина Набок – дисциплінована та ініціативна курсантка, вчиться на «відмінно», виконує обов’язки старшини курсу. Активно займається науковою роботою та входить до складу наукових гуртків університету. Бере участь у спортивному житті вишу, має 3-й дорослий розряд з легкої атлетики, чемпіонка України з бігу на 1000 м. Є донором в Одеській обласній дитячій лікарні. З липня 2022 року є учасницею барабанного підрозділу ОДУВС.

За сумлінне ставлення до навчання, зразкову поведінку, активну участь у спортивному та громадському житті університету фотокартка Катерини занесена на Дошку пошани ОДУВС та їй вручено відзнаку «Кращий здобувач вищої освіти».