Курсанти та студенти університету відвідали свої рідні школи
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_b77065697b.jpg&w=2048&q=100)
В рамках акції «Відвідай рідну школу», курсанти факультетів підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, превентивної діяльності, органів досудового розслідування та Херсонського факультету, а також студенти інституту права та безпеки ОДУВС відвідали заклади освіти, в яких вони здобули повну загальну середню освіту.
Профорієнтаційними заходами охоплені заклади Одеської, Миколаївської, Хмельницької, Черкаської, Вінницької, Волинської, Кіровоградської, Київської, Тернопільської, Дніпропетровської, Житомирської, Рівненської та Полтавської областей України.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_36d2d9f4ce.jpg)
Курсанти та студенти вишу поспілкувалися з учнями випускних класів про відповідальність вибору майбутньої професії поліцейського, юриста, психолога, правоохоронця, розповіли про особливості вступу до закладу вищої освіти, переваги навчання, сучасну матеріально-технічну базу університету. А також презентували оновлену профорієнтаційну продукцію.
Чекаємо на майбутніх вступників Одеського державного університету внутрішніх справ у 2024 році.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_728c51c54b.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_5022bb9d02.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_2bae7d4c73.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_ddd80e7530.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_418b2e71ac.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_f0981babaf.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_c437600b14.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F9_11bb727ca5.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F10_7d2cd9a200.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F11_91a3d960e8.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F12_38fa07efd7.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F13_cfad814d68.jpg)