Курсанти та студенти університету відвідали свої р...

Курсанти та студенти університету відвідали свої рідні школи

В рамках акції «Відвідай рідну школу», курсанти факультетів підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, превентивної діяльності, органів досудового розслідування та Херсонського факультету, а також студенти інституту права та безпеки ОДУВС відвідали заклади освіти, в яких вони здобули повну загальну середню освіту.

Профорієнтаційними заходами охоплені заклади Одеської, Миколаївської, Хмельницької, Черкаської, Вінницької, Волинської, Кіровоградської, Київської, Тернопільської, Дніпропетровської, Житомирської, Рівненської та Полтавської областей України.

Курсанти та студенти вишу поспілкувалися з учнями випускних класів про відповідальність вибору майбутньої професії поліцейського, юриста, психолога, правоохоронця, розповіли про особливості вступу до закладу вищої освіти, переваги навчання, сучасну матеріально-технічну базу університету. А також презентували оновлену профорієнтаційну продукцію.

Чекаємо на майбутніх вступників Одеського державного університету внутрішніх справ у 2024 році.