Курсанти ОДУВС залучені до заходів із забезпечення публічної безпеки і порядку на території Чернівецької області
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_d697d88ff8.jpg&w=2048&q=100)
Попередньо ректор університету полковник поліції Дмитро Швець провів інструктаж задіяного особового складу щодо дотримання курсантами заходів особистої безпеки та якісного виконання покладених на них завдань:
Той досвід, який ви здобудете під час патрулювання, забезпечення публічної безпеки, в тому числі на кордоні нашої держави, є неоціненним, і неодмінно знадобиться в подальшій професійній діяльності.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_642b8bef3d.jpg)
По прибуттю інструктивну нараду з курсантами провів начальник ГУНП в Чернівецькій області Віктор Нечитайло спільно з представниками прикордонної служби.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_4899f194d9.jpg)
-Ви розпочинаєте практичну діяльність із забезпечення публічної безпеки та порядку в умовах воєнного стану, тож маєте бути завжди готовими до будь-яких небезпечних моментів і ситуацій. Бажаю кожному з вас показати високі результати роботи та здобути необхідні практичні навички майбутньої професії, – сказав начальник ГУНП.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_fe0e5a02a9.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_7c3135f8be.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_b7efc6a322.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_31cb8f24c4.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_bb58578369.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_f7c5291885.jpg)