Курсанти ОДУВС залучені до заходів із забезпечення...

Курсанти ОДУВС залучені до заходів із забезпечення публічної безпеки і порядку на території Чернівецької області

Попередньо ректор університету полковник поліції Дмитро Швець провів інструктаж задіяного особового складу щодо дотримання курсантами заходів особистої безпеки та якісного виконання покладених на них завдань:

Той досвід, який ви здобудете під час патрулювання, забезпечення публічної безпеки, в тому числі на кордоні нашої держави, є неоціненним, і неодмінно знадобиться в подальшій професійній діяльності.

По прибуттю інструктивну нараду з курсантами провів начальник ГУНП в Чернівецькій області Віктор Нечитайло спільно з представниками прикордонної служби.

-Ви розпочинаєте практичну діяльність із забезпечення публічної безпеки та порядку в умовах воєнного стану, тож маєте бути завжди готовими до будь-яких небезпечних моментів і ситуацій. Бажаю кожному з вас показати високі результати роботи та здобути необхідні практичні навички майбутньої професії, – сказав начальник ГУНП.