Курсанти ОДУВС взяли участь в Буткемпі програми UPSHIFT
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Flarge_cover_df35e9b39c.jpg&w=2048&q=100)
Днями в м. Одеса проходив Буткемп програми UPSHIFT, в якому взяли участь курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.
Програма UPSHIFT — це освітня інноваційна програма Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах світу. Дана програма дозволяє підліткам та молоді пропонувати та втілювати рішення для актуальних проблем у громаді.
За допомогою досвідченого/ї ментора/ки команди учасників крок за кроком досліджують обрану проблему, вивчають цільову аудиторію та тестують свої ідеї. У результаті команди створюють проєктні ідеї та мають можливість залучити фінансування на їхнє втілення.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_ec16fee572.jpg)
Учасники заходу акцентували увагу на певних проблемах, що потребували вирішення. Так, курсанти ОДУВС у складі команд досліджували важливі теми булінгу в освітніх закладах та порушення прав молоді.
У Миколаївській, Одеській та Херсонській областях програму UPSHIFT реалізовує громадська організація «Потрібні тут» за підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ).
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_d4c4ac141c.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_0f29074cc1.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_5054c1908a.jpg)