Курсанти ОДУВС відвідали захід пам’яті Героя України Владислава Бувалкіна
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_10bc98cc67.jpg&w=2048&q=100)
14 березня відзначається День українського добровольця, покликаний вшановувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави. Курсанти другого курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування відвідали Одеську обласну наукову бібліотеку ім. М.С. Грушевського, де відбувся захід пам’яті Героя України Владислава Бувалкіна.
З початком російської агресії проти України в 2014 році тисячі українців стали добровольцями. 24 лютого 2022 р. феномен українського добровольчого руху повторно сколихнув світ. Що спонукало добровольців до боротьби тоді й під час повномасштабної агресії? Відповіддю на це питання є життя і подвиг Владислава Бувалкіна.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_93a132138c.jpg)
Одесит Владислав Бувалкін був бізнесменом, займався парашутним спортом та спортивною стрільбою. В 2014 році пішов на війну. Разом з іншими прикордонниками утримував пункт «Довжанський» від атак бойовиків та росіян. Коли військовим довелось відступити, повернувся назад, щоб забрати український прапор.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_01e5e8e6e2.jpg)
Владислав Бувалкін – повний кавалер ордену «За мужність» (2014, 2016, 2019). В перші дні війни брав участь в обороні Київської області, на її захисті Владислав Бувалкін загинув у березні 2022 року. Посмертно в 2022 році військовий отримав звання Героя України.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_85611061c8.jpg)
Про історію українського добровольчого руху, подвиги захисників України говорили разом з дружиною Героя України одесита Владислава Бувалкіна – Маргаритою Бувалкіною та з істориком Олександром Музичком.