Курсанти ОДУВС відвідали захід пам’яті Героя Украї...

Курсанти ОДУВС відвідали захід пам’яті Героя України Владислава Бувалкіна

news-photo

 

14 березня відзначається День українського добровольця, покликаний вшановувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави. Курсанти другого курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування відвідали Одеську обласну наукову бібліотеку ім. М.С. Грушевського, де відбувся захід пам’яті Героя України Владислава Бувалкіна.

 

З початком російської агресії проти України в 2014 році тисячі українців стали добровольцями. 24 лютого 2022 р. феномен українського добровольчого руху повторно сколихнув світ. Що спонукало добровольців до боротьби тоді й під час повномасштабної агресії? Відповіддю на це питання є життя і подвиг Владислава Бувалкіна.

 

 

Одесит Владислав Бувалкін був бізнесменом, займався парашутним спортом та спортивною стрільбою. В 2014 році пішов на війну. Разом з іншими прикордонниками утримував пункт «Довжанський» від атак бойовиків та росіян. Коли військовим довелось відступити, повернувся назад, щоб забрати український прапор.

 

 

Владислав Бувалкін – повний кавалер ордену «За мужність» (2014, 2016, 2019). В перші дні війни брав участь в обороні Київської області, на її захисті Владислав Бувалкін загинув у березні 2022 року. Посмертно в 2022 році військовий отримав звання Героя України.

 

 

Про історію українського добровольчого руху, подвиги захисників України говорили разом з дружиною Героя України одесита Владислава Бувалкіна – Маргаритою Бувалкіною та з істориком Олександром Музичком.