Курсанти ОДУВС продовжують нести службу із забезпе...

Курсанти ОДУВС продовжують нести службу із забезпечення публічної безпеки та порядку в Чернівецькій області

Днями відбулась ротація здобувачів вищої освіти, залучених до патрулювання у прикордонних районах на території регіону.

Перед відʼїздом ректор університету Дмитро Швець провів інструктаж задіяного особового складу щодо неухильного дотримання заходів особистої безпеки, службової дисципліни та законності, а також наголосив на відповідальному ставленні до виконання покладених на них завдань.

Майбутні офіцери поліції, які завершили несення служби, спільно з прикордонниками протягом місяця затримали 82 особи за спробу незаконно перетнути державний кордон України.

З новоприбулими курсантами інструктивну нараду провів заступник начальника ГУНП в Чернівецькій області Святослав Кішлар, який відмітив, що здобувачі освіти успішно виконали поставлені завдання, продемонстрували високий рівень знань і старанність.

За результатами несення служби кращих здобувачів освіти відзначили грамотами.