Курсанти ОДУВС продовжують нести службу із забезпечення публічної безпеки та порядку в Чернівецькій області
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_527d09338e.jpg&w=2048&q=100)
Днями відбулась ротація здобувачів вищої освіти, залучених до патрулювання у прикордонних районах на території регіону.
Перед відʼїздом ректор університету Дмитро Швець провів інструктаж задіяного особового складу щодо неухильного дотримання заходів особистої безпеки, службової дисципліни та законності, а також наголосив на відповідальному ставленні до виконання покладених на них завдань.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_b32ef69747.jpg)
Майбутні офіцери поліції, які завершили несення служби, спільно з прикордонниками протягом місяця затримали 82 особи за спробу незаконно перетнути державний кордон України.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_8dd43956ed.jpg)
З новоприбулими курсантами інструктивну нараду провів заступник начальника ГУНП в Чернівецькій області Святослав Кішлар, який відмітив, що здобувачі освіти успішно виконали поставлені завдання, продемонстрували високий рівень знань і старанність.
За результатами несення служби кращих здобувачів освіти відзначили грамотами.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_e668bdaf98.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_c88653218a.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_cdb496d1d7.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_db52cb447b.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_8a0a878389.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_3b77eab5c0.jpg)