Курсанти ОДУВС прибули на стажування в підрозділи ...

Курсанти ОДУВС прибули на стажування в підрозділи Національної поліції в областях

Від сьогодні курсанти випускних курсів ОДУВС проходитимуть стажування у підрозділах кримінальної поліції, превентивної діяльності та органів досудового розслідування ГУНП в областях.

Відповідний інструктаж відбувся в ГУНП в Одеській області за участі очільника поліції Одещини полковника поліції Івана Жука, ректора ОДУВС полковника поліції Дмитра Швеця, деканів факультетів та керівників стажування.

Звертаючись до курсантів, Іван Жук відмітив: «Вже сьогодні ви приступите до стажування у підрозділах поліції регіону. Будете працювати з досвідченими поліцейськими, які навчать вас усім тонкощам вашої майбутньої професії».

Ректор університету Дмитро Швець наголосив: «Цей завершальний етап навчання є надзвичайно важливим, адже ви продемонструєте всі знання, вміння і навики, які ви здобули в університеті. Те, як ви реалізуєтесь, залежить тільки від вас. Кожен повинен працювати над собою і впроваджувати теорію у практику».