Курсанти Коледжу державної поліції Латвії поглибил...

Курсанти Коледжу державної поліції Латвії поглибили свої знання з міжнародного приватного права

14 травня відбулося лекційне заняття професорки кафедри конституційного та міжнародного права інституту права та безпеки ОДУВС д.ю.н, професорки Єлизавети ЛЬВОВОЇ на тему «Tendencies and directions of rapprochement of Ukraine with the European Union».

Заняття проводилось англійською мовою для курсантів Коледжу державної поліції Латвії (м. Рига) та слухачів 1 курсу магістратури спеціальності «Право» інституту права та безпеки ОДУВС.

На занятті розглядались питання міжнародно-правового статусу фізичних та юридичних осіб, які перебувають та зареєстровані в країнах ЄС.

Лекція була проведена в рамках вивчення навчальної дисципліни «Міжнародне приватне право».

Лекторка наголосила на важливості переговорного процесу щодо вступу України до ЄС, а також підтримки України в політичній, торговельній, культурній, оборонній та екологічній сферах з боку ЄС.

Після лекції відбулося спілкування зі студентами у форматі «питання-відповідь».