Курсант ОДУВС увійшов у п'ятірку кращих борців сві...

Курсант ОДУВС увійшов у п'ятірку кращих борців світу

З 11 по 13 жовтня в місті Ларнака (Кіпр) відбувся Чемпіонат світу з боротьби самбо серед кадетів, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат.

Змагання зібрало близько 700 учасників із понад 30-ти країн світу. Україну, у складі національної збірної команди, на міжнародній арені представляли 54 спортсмени, серед яких був і курсант Одеського державного університету внутрішніх справ.

Олег Прийма, курсант 3-го курсу навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України ОДУВС, у ваговій категорії 64 кг увійшов у п'ятірку кращих борців світу.

Вітаємо Олега та всіх українських спортсменів з гідними виступами! Бажаємо подальших перемог на шляху до ще більших спортивних висот.