Курс лекцій від професорки ОДУВС в рамках програми...

Курс лекцій від професорки ОДУВС в рамках програми Еразмус+ incoming teaching mobility у Католицькому університеті імені Петера Пазманя

З 27 вересня по 4 жовтня 2023 року професорка кафедри конституційного та міжнародного права інституту права та безпеки ОДУВС Єлизавета Львова прочитала курс лекцій в рамках програми Еразмус+ incoming teaching mobility у Католицькому університеті імені Петера Пазманя (м. Будапешт, Угорщина).

Тематика відкритих лекцій була присвячена питанню зміни відносин між Україною та ЄС, а також адаптації законодавства  та можливостям приєднання України до ЄС. В рамках візиту відбувся обмін досвідом із викладачами та студентами щодо викладання порівняльного конституційного права, міжнародного публічного права та права Європейського Союзу.

У планах подальшого співробітництва обговорювалась можливість залучення до спільних навчально-наукових проєктів.