Кубок управління «Корпус оперативно – раптової дії...

Кубок управління «Корпус оперативно – раптової дії» ГУНР в Одеській області з практичної стрільби з пістолета

Сьогодні, 15 грудня, на базі стрілецького тиру Одеського державного університету внутрішніх справ було проведено кубок управління «Корпус оперативно – раптової дії» Головного управління Національної поліції в Одеській області з практичної стрільби з пістолета за правилами Всеукраїнської федерації практичної та високоточної стрільби.

За підсумками змагань:

1 місце посіла команда викладачів ОДУВС;

2 місце зайняла команда КОРД «Браво»;

3 місце – команда КОРД «Чарлі».

При підведенні підсумків змагань начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області полковник поліції Іван ЖУК відмітив високий рівень професіоналізму учасників та виразив слова подяки керівництву університету за можливість використання навчальної бази для підвищення професійного рівня поліцейських Одещини.