КОЖНА ДОНОРСЬКА КРАПЛИНА КРОВІ РЯТУЄ ЖИТТЯ...

КОЖНА ДОНОРСЬКА КРАПЛИНА КРОВІ РЯТУЄ ЖИТТЯ

В умовах повномасштабної війни з російським агресором значно зросла потреба у донорській крові як для захисників, так і для цивільного населення.

Сьогодні курсанти та студенти ОДУВС розпочали свій день з відвідування Відділення трансфузіології Одеської обласної дитячої клінічної лікарні.

Заповнення анкет

На чолі з ректором університету Дмитром ШВЕЦЕМ, разом з керівним складом вишу, майбутні офіцери поліції та правники вкотре долучилися до благодійної акції заради порятунку життя і здоров’я поранених військових, а також дітей, які проходять лікування у медичному закладі.

Понад 50 офіцерів, курсантів та студентів вишу поповнили банк крові. Перед процедурою кожен донор пройшов обов’язкове медичне обстеження.

Проректор університету Максим Корнієнко

У цей надскладний для нашої країни час за свободу і незалежність у запеклих боях з ворогом проливається кров наших громадян. Тому кожен з нас може поділитися своєю частинкою заради порятунку інших людей і зробити свій вклад у нашу спільну Перемогу!

Понад 50 офіцерів, курсантів та студентів вишу поповнили банк крові