КОЖНА ДОНОРСЬКА КРАПЛИНА КРОВІ РЯТУЄ ЖИТТЯ
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_f0b303963c.jpeg&w=2048&q=100)
В умовах повномасштабної війни з російським агресором значно зросла потреба у донорській крові як для захисників, так і для цивільного населення.
Сьогодні курсанти та студенти ОДУВС розпочали свій день з відвідування Відділення трансфузіології Одеської обласної дитячої клінічної лікарні.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_817526f9c0.jpeg)
На чолі з ректором університету Дмитром ШВЕЦЕМ, разом з керівним складом вишу, майбутні офіцери поліції та правники вкотре долучилися до благодійної акції заради порятунку життя і здоров’я поранених військових, а також дітей, які проходять лікування у медичному закладі.
Понад 50 офіцерів, курсантів та студентів вишу поповнили банк крові. Перед процедурою кожен донор пройшов обов’язкове медичне обстеження.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_764a66d185.jpeg)
У цей надскладний для нашої країни час за свободу і незалежність у запеклих боях з ворогом проливається кров наших громадян. Тому кожен з нас може поділитися своєю частинкою заради порятунку інших людей і зробити свій вклад у нашу спільну Перемогу!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_dd18a1915d.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_b0bb73357c.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_87b60b5f52.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_54602257da.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_d0f3ebde63.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_20ba6e1346.jpeg)