Концерт Одеського національного академічного театр...

Концерт Одеського національного академічного театру опери і балету для курсантів ОДУВС

В ОДУВС відбувся концерт, спрямований на підтримку бойового духу майбутніх захисників України

Учасники творчого колективу «Камерата» Одеського національного академічного театру опери і балету

За ініціативи громадського формування з ОГП «Підрозділ сприяння правоохоронним органам», в.о. головного диригента театру Володимира Врублевського і соліста оперної трупи Олексія Жмуденка та за підтримки і сприяння керівництва університету, творчий колектив «Камерата» Одеського національного академічного театру опери і балету на благодійних засадах завітав до курсантської й студентської молоді.

Видатні виконавці, митці подарували незабутні враження та позитивні емоції вдячним слухачам.

Варто наголосити, що з метою просвітницької місії та виховання курсантської молоді між колективами театру і ОДУВС формується потужна системна співпраця.

Все буде Україна!