КОНКУРС ЧИТЦІВ «ЛУНАЙ, ВЕЛИЧНЕ НАШЕ СЛОВО!...

КОНКУРС ЧИТЦІВ «ЛУНАЙ, ВЕЛИЧНЕ НАШЕ СЛОВО!

День української писемності та мови – державне свято, яке цього року в Україні відзначають 27 жовтня.

Свято започатковано 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ «Про День української писемності та мови».

Кафедра мовної підготовки ОДУВС запрошує здобувачів освіти університету взяти участь у КОНКУРСІ ЧИТЦІВ, присвяченому Дню української писемності та мови, «ЛУНАЙ, ВЕЛИЧНЕ НАШЕ СЛОВО!».

Учасникам Конкурсу пропонується читання віршованих творів, присвячених рідній мові.

Оцінювання виступів відбуватиметься за такими критеріями:

– емоційність та виразність виконання;

– артистичність;

– відповідність тематиці конкурсу.

Реєструйся для участі в конкурсі за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/1kqFTjgxXCRwlTa6jeyiFyhYTpwTzS7rsm6auw2yZOsE/edit?ts=6528f120.

27 жовтня журі конкурсу обере найкращих декламаторів університету, а переможці візьмуть участь в урочистому нагородженні.