Комплексне заняття на базі слідчого управління пол...

Комплексне заняття на базі слідчого управління поліції Одеської області

Представники слідчого управління ГУНП в Одеській області спільно з кафедрою кримінального процесу та криміналістики ОДУВС на базі СУ провели комплексне заняття з курсантами 4-го курсу та слухачами магістратури факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

Майбутнім слідчим розповіли про основні завдання огляду місця події, організаційні аспекти цієї слідчої (розшукової) дії, тактичні прийоми та способи проведення огляду на різних його стадіях, а також особливості огляду місця події при розслідуванні крадіжок.

На спеціально облаштованих локаціях – місцях дорожньо-транспортної пригоди та умисного вбивства були проведені практичні заняття за відповідною тематикою. За результатами курсанти склали протоколи огляду місць події та схеми до них.

«Подібні практичні заняття з нашими майбутніми колегами дають змогу курсантам бути готовими застосувати знання та навички на практиці», – зазначив заступник керівника СУ поліції Одещини Олександр Федорчук.

Курсанти 4-го курсу та слухачі магістратури факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування