Комплексне тренінгове заняття з розслідування крим...

Комплексне тренінгове заняття з розслідування кримінальних правопорушень

29 лютого кафедрою кримінального процесу та криміналістики разом з начальником відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП в Одеській області підполковником поліції Інною Савельєвою та співробітниками відділу проведено комплексне тренінгове заняття з розслідування кримінальних правопорушень проти життя та здоров’я особи та статевої свободи та статевої недоторканності особи з курсантами 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

Під час заняття курсанти опрацювали практичні навички щодо проведення першочергових слідчих (розшукових) дій: огляду місця події, освідування, відбору біологічних зразків. Здобувачі здійснили виготовлення зліпків з двокомпонентного силіконового компаунда, ознайомилися із застосуванням Блюстара під час пошуку замитих слідів крові, проведенням попереднього дослідження біологічних слідів за допомогою експрес тестів: крові, сім’яної рідини, інших виділень людини.

Важливою частиною стала робота із швидкісною системою «ANDE», яка сьогодні активно використовується для оперативного дослідження біологічних зразків та слідів, їх ідентифікації під час розслідування тяжких та особливо тяжких злочинів, а також при розслідуванні воєнних злочинів.