Колектив ОДУВС висловлює щирі співчуття з приводу ...

Колектив ОДУВС висловлює щирі співчуття з приводу смерті Воронцова Андрія Володимировича

Із глибоким сумом колектив Одеського державного університету внутрішніх справ сприйняв звістку про передчасну смерть доцента кафедри кримінального права та кримінології Воронцова Андрія Володимировича.

29 років життя Андрія Володимировича були пов’язані з університетом. Спочатку навчався в Одеському інституті внутрішніх справ МВС України, а потім працював викладачем, доцентом кафедри кримінального права та кримінології. Талановитий і відповідальний працівник, доброзичлива і привітна особистість.

У пам’яті всіх, хто знав Андрія Володимировича, він назавжди залишиться надзвичайно доброю, чуйною та щирою людиною, справжнім професіоналом своєї справи.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким колеги. Розділяємо разом з вами біль втрати та схиляємо голови у скорботі.

Вічна пам’ять та шана Андрію Володимировичу!

Прощання з Воронцовим Андрієм Володимировичем відбудеться завтра, 27.12.2023, о 13:30 год. за адресою: м. Одеса, вул. Люстдорфська дорога, б. 174, поховання відбудеться о 14:30 год. на Західному кладовищі.