Клініцисти юридичної клініки ОДУВС завітали до офі...

Клініцисти юридичної клініки ОДУВС завітали до офісу керівниці адвокатського об’єднання «Світло»

Клініцисти юридичної клініки Одеського державного університету внутрішніх справ завітали до офісу керівниці адвокатського об’єднання «Світло», адвоката, к.ю.н., співзасновниці БО «БФ «Благодійний рух «Юкрейн» Наталії Білак.

Протягом вересня Наталія Білак проводила заняття для клініцистів на базі Одеського державного університету внутрішніх справ, а сьогоднішня зустріч відбулась в офісі щоб клініцисти могли отримати досвід роботи адвоката під час робочого процесу.

Керівниця адвокатського об’єднання «Світло», адвокат, к.ю.н., співзасновниця БО «БФ «Благодійний рух «Юкрейн» Наталія Білак

Під час зустрічі наші клініцисти розібрали питання щодо створення та діяльності неурядових організацій, систему діяльності інститутів громадянського суспільства чи окремих громадян із метою вирішення суспільно значущих завдань, захисту й забезпечення прав і свобод людини, задоволення потреб та інтересів суспільства в цілому, встановлення відповідності функціонування органів публічної влади вимогам законодавства у процесі їхньої соціальної взаємодії з громадськістю, що спрямована на забезпечення ефективності державно-громадських відносин.

Хочеться відмітити, що на заході були присутні представники Громадської організації «Молодіжний центр розвитку» та  членкиня  Молодіжної ради при Одеській міській раді, а також представниці Національного університету «Одеська юридична академія».

Загальне фото учасників