Інструктаж курсантів ОДУВС перед проходженням навч...

Інструктаж курсантів ОДУВС перед проходженням навчальної практики в підрозділах ГУНП

31 травня було проведено інструктаж курсантів 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування та Херсонського факультету ОДУВС за спеціальністю 081 "Право", які відбувають для проходження навчальної практики в підрозділах досудового розслідування Головних управлінь Національної поліції України.

Під час інструктажу ректор університету Дмитро ШВЕЦЬ звернув увагу на дотримання заходів особистої безпеки, службової дисципліни, норм антикорупційного законодавства, наголосив на сумлінному виконанні службових обов’язків та ввічливому ставленні до громадян.

Крім того, здобувачів вищої освіти було ознайомлено з порядком проходження практики та вимогами оформлення звітних документів.