Інструктаж курсантів випускних курсів вишу перед ї...

Інструктаж курсантів випускних курсів вишу перед їх відбуттям на стажування до органів та підрозділів НПУ

Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро ШВЕЦЬ провів інструктаж курсантів випускних курсів вишу перед їх відбуттям на стажування до органів та підрозділів Національної поліції України.

«Вже зовсім скоро ви отримаєте офіцерське звання, дипломи і приступите до несення служби в комплектуючих підрозділах Національної поліції. Сьогодні в вас є потреба як у фахівцях, на вас очікують і на кожного із вас розраховують. За період навчання ви отримали відповідні знання, в тому числі під час практичних занять, і тепер зможете гідно продемонструвати їх на практиці», – наголосив ректор університету.

Очільник вишу звернув увагу на дотримання заходів особистої безпеки, службової дисципліни, норм антикорупційного законодавства, наголосив на сумлінному виконанні службових обовʼязків та ввічливому ставленні до громадян.

Курсантів ознайомили з порядком проходження стажування та вимогами оформлення звітних документів.