Інформаційно-просвітницька гра #Криголами з курсан...

Інформаційно-просвітницька гра #Криголами з курсантами ОДУВС

Сьогодні, 27 листопада, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», професоркою кафедри адміністративної діяльності поліції ОДУВС к.ю.н., доценткою Анастасією БЕРЕНДЄЄВОЮ для курсантів факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування було проведено інформаційно-просвітницьку гру зі зміни соціальних норм для запобігання домашньому насильству #Криголами.

Курсанти факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування

Гра підготовлена у межах програми UNFPA з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству, що здійснюється за фінансової підтримки урядів Великої Британії та Канади, а також у співпраці з ГО «Інноваційні соціальні рішення».

Майбутні слідчі здобули цілісне уявлення про проблему домашнього насильства, а також ознайомились із дієвими інструментами, що можуть запобігти цьому явищу.

Професорка кафедри адміністративної діяльності поліції ОДУВС к.ю.н., доцентка Анастасія БЕРЕНДЄЄВА