ІІІ Міжнародна наукова конференція: «Морська безпе...

20 грудня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулась ІІІ Міжнародна наукова конференція: «Морська безпека Балто-Чорноморського регіону: виклики та загрози».

Співорганізаторами заходу виступили: Військова академія (м. Одеса), Інститут Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія», Національний університет оборони України імені Івана Черняховського, Одеський національний морський університет, Інститут кримінального права і прикладної кримінології (м. Кишинів), Балтійська міжнародна академія, Центр українсько-європейського наукового співробітництва.

Із вступним словом до учасників ІІІ Міжнародної наукової конференції «Морська безпека Балто-Чорноморського регіону: виклики та загрози» звернувся ректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, доцент, заслужений працівник освіти України полковник поліції Дмитро Швець.

З вітальними словами до учасників конференції також звернулися:

Романов Максим – заступник начальника управління організації наукової діяльності та інновацій Департаменту освіти, науки та спорту МВС України, доктор філософії у галузі права, майор поліції;

Шумило Олександр – проректор з науково-педагогічної роботи Одеського національного морського університету, кандидат технічних наук, професор;

Шаров Ростислав – заступник начальника Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія», капітан 1 рангу;

Лісовенко Денис – заступник начальника Військової академії (м. Одеса) з наукової роботи, кандидат технічних наук, доцент, полковник.

В ході проведення ІІІ Міжнародної наукової конференції «Морська безпека Балто-Чорноморського регіону: виклики та загрози» ректор університету Дмитро Швець презентував учасникам заходу періодичний рецензований науковий журнал «Морська безпека та оборона» № 1 за 2023 рік, який отримав фахову реєстрацію категорії «Б» (наказ МОН України від 23 серпня 2023 року № 1035), в якому висвітлені новітні результати наукових досліджень з актуальних проблем морської безпеки та оборони.

Учасники конференції обговорили актуальні питання сьогодення щодо стану реалізації міжрегіональних та національних стратегій морської безпеки; співробітництва держав Балто-Чорноморського регіону у сфері морської безпеки; сучасних військових загроз у Балто-Чорноморському регіоні та їх протидії; міжнародного та національного нормативно-правового забезпечення морської безпеки; ролі правоохоронних органів у забезпеченні морської безпеки та діяльності військових формувань держав у сфері морської безпеки.

За підсумками конференції прийнята резолюція, до якої увійшли наукові висновки та пропозиції запропоновані учасниками під час проведення наукового заходу, перспективні напрямки подальшої співпраці та актуальні питання проведення наступного року ІV Міжнародної наукової конференції, започаткованої на базі ОДУВС.