Глава МВС Ігор Клименко відзначив спортсменів орга...
Глава МВС Ігор Клименко відзначив спортсменів органів системи МВС
Глава МВС Ігор Клименко відзначив спортсменів органів системи МВС, які здобули призові місця на міжнародних змаганнях, зокрема літніх Олімпійських та Паралімпійських іграх – 2024.
Міністр висловив вдячність кожному спортсмену, які попри поранення, атаки ворога та повітряні тривоги знаходили в собі сили й мотивацію продовжувати тренування, боротьбу із собою, аби гідно представляти Україну й відомство на світовій спортивній арені.
17 спортсменів отримали відомчі нагороди Міністерства внутрішніх справ України. Серед них зокрема курсант першого курсу Одеського державного університету внутрішніх справ, який став чемпіоном світу серед юніорів та юнаків з таїландського боксу.
Детальніше за посиланням.
5927 вересня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ23 червня, 2026
ОДУВС запрошує ветеранів системи МВС – учасників бойових дій на навчання за державним замовленням21 червня, 2026

