Гендерна рівність та недискримінація...

Гендерна рівність та недискримінація

У завершальний день ознайомчої практики кафедрою адміністративного права та адміністративного процесу ОДУВС для студентів 1-го курсу спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» організовано проведення лекційного заняття за темою: «Гендерна рівність та недискримінація» за участю представниць ГО «ВОНА Хаб Одеса».

Спікерами виступили представниці ГО «ВОНА Хаб Одеса»: голова Ганна Ільїна, кар’єрна радниця Ольга Громова, а також помічниця ректора з гендерної політики ОДУВС Любов Березовенко.

Під час заняття було висвітлено наступні питання:

- поняття гендеру, гендерної рівності, стереотипи та їх вплив;

- поняття, види та форми дискримінації. Стереотипи та упередження як підґрунтя дискримінації. Фундаментальні засади протидії дискримінації в Україні.

Проєкт «ВОНА Хаб» реалізується Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA Ukraine) за підтримки уряду Великої Британії та Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).