Факультативне заняття за участі професора Універси...

Факультативне заняття за участі професора Університету імені Миколи Коперника (Польща)

14 жовтня в ОДУВС відбулося чергове факультативне заняття на тему «Європейська система захисту прав людини» за участю професора Юлії Капелянської-Пренговської з Університету імені Миколи Коперника (Торуна, Польща).

Професор ознайомила здобувачів вищої освіти з особливостями Європейської системи захисту прав людини, зокрема діяльністю Європейського суду з прав людини та Суду ЄС у Люксембурзі.

Особлива увага була приділена правам осіб на приватність, захист власності, свободу вираження поглядів та недискримінацію. Професор навела приклади судових справ, пов’язаних із правами на цифрову приватність, умовами утримання під вартою та захистом від дискримінації на робочому місці.

Також під час заняття обговорювалися актуальні питання захисту прав людини в умовах європейської інтеграції України.

Здобувачі вищої освіти активно брали участь у заході, ставили запитання та вели дискусії, що дозволило глибше зрозуміти значення міжнародних правових механізмів і їхній вплив на правоохоронну діяльність.