Електронна виставка «Прозорість та етичне лідерств...

Електронна виставка «Прозорість та етичне лідерство шлях до безкорупційного суспільства»

Бібліотека Одеського державного університету внутрішніх справ пропонує для ознайомлення електронну виставку «Прозорість та етичне лідерство: шлях до безкорупційного суспільства», яка є частиною Антикорупційної програми Одеського державного університету внутрішніх справ на період 2023-2025 років.

На виставці представлені видання, які висвітлюють актуальну інформацію, дослідження та рекомендації, що стосуються прозорості та етичного лідерства в контексті боротьби з корупцією.

Серед пропонованих видань, висвітлюються теми з управління конфліктами інтересів, забезпечення ефективної державної антикорупційної політики, боротьба з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, а також забезпечення доброчесності публічних службовців.

Виставка надає можливість отримати доступ до академічних досліджень, науково-практичних рекомендацій, законодавства та інших ресурсів, які допоможуть краще розуміти сутність корупції, причини її появи та шляхи її протидії.

Переглянути виставку можна за посиланням