Дружня зустріч з вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_a52e42b771.jpg&w=2048&q=100)
В межах реалізації проєкту Міністерства внутрішніх справ України “Дружня підтримка” та за запрошенням керівництва Одеського державного університету внутрішніх справ, сьогодні, 3 січня, проведено дружню просвітницьку зустріч з дітьми Центру соціально-психологічної реабілітації Одеської міської ради Одеської області.
Хлопці і дівчата відвідали центр медіації, музей історії університету, мультимедійний тир, ознайомились з аудиторіями і залами закладу, поспілкувались з курсантами.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2Fphoto_5235707018524873759_y_1b6e119392.jpg)
Також, за сприяння Департаменту освіти, науки та спорту МВС України дітям передано настільні ігри «Поліцейські на захисті правопорядку».
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_6f010aa12e.jpg)
Фахівцями університету і надалі налагоджуватиметься дружнє спілкування та допомога у професійній орієнтації дітей, потребуючих додаткової психолого-педагогічної уваги.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_6013b7ffda.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_b374ecf595.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_1f5be103c0.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_06438bb21b.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_b62a319ac2.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_2529a6e81a.jpg)