Дружня зустріч з вихованцями Центру соціально-псих...

Дружня зустріч з вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації

В межах реалізації проєкту Міністерства внутрішніх справ України “Дружня підтримка” та за запрошенням керівництва Одеського державного університету внутрішніх справ, сьогодні, 3 січня, проведено дружню просвітницьку зустріч з дітьми Центру соціально-психологічної реабілітації Одеської міської ради Одеської області.

Хлопці і дівчата відвідали центр медіації, музей історії університету, мультимедійний тир, ознайомились з аудиторіями і залами закладу, поспілкувались з курсантами.

Також, за сприяння Департаменту освіти, науки та спорту МВС України дітям передано настільні ігри «Поліцейські на захисті правопорядку».

Фахівцями університету і надалі налагоджуватиметься дружнє спілкування та допомога у професійній орієнтації дітей, потребуючих додаткової психолого-педагогічної уваги.