Досягнення жіночої команди на ХХХІІ обласних студе...
Досягнення жіночої команди на ХХХІІ обласних студентських іграх з пляжного волейболу
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_56ddc70996.jpeg&w=2048&q=100)
26-27 вересня 2023 року пройшли змагання на першість 32х обласних студентських ігор з пляжного волейболу на березі Чорного моря.
В змаганнях взяли участь 14 команд чоловічої та 10 команд жіночої статі закладів вищої освіти Одеської області. Захід було проведено завдяки спільній плідній праці Одеського обласного комітету(філії) з фізичного виховання та спорту МОН України та закладам освіти, які запропонували гру студентам.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_fc2a3acb8d.jpeg)
Жіноча команда Одеського державного університету внутрішніх справ в складі курсанток 3 курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування ОДУВС, Іванчук Олександра та Полуектова Аліна, посіла друге місце.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_9083473d5d.jpeg)
401 жовтня, 2023
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024