Досягнення жіночої команди на ХХХІІ обласних студе...

Досягнення жіночої команди на ХХХІІ обласних студентських іграх з пляжного волейболу

26-27 вересня 2023 року пройшли змагання на першість 32х обласних студентських ігор з пляжного волейболу на березі Чорного моря.

В змаганнях взяли участь 14 команд чоловічої та 10 команд жіночої статі закладів вищої освіти Одеської області. Захід було проведено завдяки спільній плідній праці Одеського обласного комітету(філії) з фізичного виховання та спорту МОН України та закладам освіти, які запропонували гру студентам.

Змагання на першість 32х обласних студентських ігор з пляжного волейболу на березі Чорного моря

Жіноча команда  Одеського державного університету внутрішніх справ в складі курсанток 3 курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування ОДУВС, Іванчук Олександра та Полуектова Аліна, посіла друге місце.

Жіноча команда  Одеського державного університету внутрішніх справ