Досягнення спортсменів ОДУВС на Чемпіонаті України...

Досягнення спортсменів ОДУВС на Чемпіонаті України з гирьового спорту за програмою комплексних змагань “Динаміада 2023”

news-photo

З 14 по 16 листопада в м. Львів відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту за програмою комплексних змагань “Динаміада 2023” серед збірних команд закладів вищої освіти, діяльність яких керується та координується Міністром внутрішніх справ України.

У змаганнях взяли участь збірні команди всіх 11-ти ЗВО МВС. Спортсмени змагались у вправі двоборство, яка включає такі види, як: поштовх двох гир від грудей та ривок однієї гирі.

Команди-учасники

В особистій першості у ваговій категорії понад 95 кг чемпіоном став Олексій Гатайло, курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

У ваговій категорії до 73 кг 2-ге місце посів Сергій Косовський, курсант 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

У загальнокомандній першості команда університету посіла 4-те місце.