Досягнення спортсменів ОДУВС на Чемпіонаті України...
Досягнення спортсменів ОДУВС на Чемпіонаті України з гирьового спорту за програмою комплексних змагань “Динаміада 2023”
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_06a63b3b15.jpeg&w=2048&q=100)
З 14 по 16 листопада в м. Львів відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту за програмою комплексних змагань “Динаміада 2023” серед збірних команд закладів вищої освіти, діяльність яких керується та координується Міністром внутрішніх справ України.
У змаганнях взяли участь збірні команди всіх 11-ти ЗВО МВС. Спортсмени змагались у вправі двоборство, яка включає такі види, як: поштовх двох гир від грудей та ривок однієї гирі.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_43a16337a4.jpeg)
В особистій першості у ваговій категорії понад 95 кг чемпіоном став Олексій Гатайло, курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.
У ваговій категорії до 73 кг 2-ге місце посів Сергій Косовський, курсант 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.
У загальнокомандній першості команда університету посіла 4-те місце.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_453509eb9b.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_d3f7832917.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_48d09fe375.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_ee8b9cd5c4.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_c2c8718c3e.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_ee5267b164.jpeg)
1716 листопада, 2023
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024