Додаткові заняття з транспортної дисципліни з випу...

Додаткові заняття з транспортної дисципліни з випускними курсами університету

16 жовтня відділенням моніторингу ОДУВС забезпечено проведення додаткових занять з транспортної дисципліни з випускними курсами університету на тему: «Правила дорожнього руху України, основні порушення та їх профілактика».

Інспектори ВЗГ Управління патрульної поліції в Одеській області ДПП старші лейтенанти поліції Трофимчук Сергій та Добровольський Олег провели заняття з транспортної дисципліни з курсантами 3-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності НПУ та курсантами 4-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування НПУ.

Повторно звернено увагу на порядок притягнення до адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху. Зроблено акцент на особливостях документування адміністративних правопорушень за керування транспортними засобами, у тому числі електросамокатами у стані алкогольного сп’яніння.

Приділено увагу дотриманню дисципліни та законності під час несення служби та поза навчанням.