До уваги учасників освітнього процесу та всіх мешк...
До уваги учасників освітнього процесу та всіх мешканців Одещини!
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_ba40a5dd84.png&w=2048&q=100)
Щоб забезпечити всіх достовірною інформацією з офіційних джерел та підвищити обізнаність про ефективні заходи держави та суспільства у протистоянні будь-яким загрозам, надаємо QR коди до сторінок Одеської обласної державної адміністрації у Facebook та Telegram.
Ця ініціатива дозволить швидко отримати доступ до актуальної інформації та підтримувати стале функціонування всіх сфер життя, а також готуватися до дій у випадку надзвичайної ситуації.
Спільно ми зможемо забезпечити безпеку та стабільність у нашій області!
1021 березня, 2024
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024