До ОДУВС завітали священники Єпархіальної ради Оде...
До ОДУВС завітали священники Єпархіальної ради Одеської єпархії Православної Церкви України
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_dffa8dec20.jpg&w=2048&q=100)
Традиційно, вже третій рік поспіль, з колядою і Різдвяними віншуваннями до ОДУВС завітали Архієпископ Одеський і Балтський Афанасій та священники Єпархіальної ради Одеської єпархії Православної Церкви України.
Високопреосвященний Архієпископ Афанасій побажав усім щастя, здоров’я, а курсантам – любові до навчання, щоб бути правильними і чесними охоронцями правопорядку.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_36c02beb6e.jpg)
– Головне, щоб 2024 рік дійсно став для нас переможним, адже всі ми цього прагнемо. Нехай новонароджене дитя Ісус Христос усіх нас благословить, дасть нам надію на Перемогу, сили, наснаги і терпіння. А для вас – терпіння до навчання, щоб ви були найкращими випускниками усієї України. Христос народився! Славімо його! Слава Україні! Героям Слава! – додав Архієпископ.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_b9412a3467.jpg)
На завершення зустрічі т.в.о. ректора університету полковник поліції Сергій Братель подякував за коляду, щирі вітання, підтримку та участь у патріотичному вихованні молодого покоління правоохоронців.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_dde3551abe.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_34b0e3cc4a.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_60c2db4a32.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_2bafb4760a.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_c24f4e681b.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_2dc5c36f9b.jpg)
503 січня, 2024
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024