Діалог між громадською діячкою Юліаною Назо і курс...

Діалог між громадською діячкою Юліаною Назо і курсантсько-студентською молоддю ОДУВС

news-photo

Волонтерство - це реальний внесок у розвиток суспільства, це можливості щодо змін життя людей і майбутнього України.

Про напрями волонтерської діяльності, можливості щодо волонтерства для молоді, корисності такої діяльності та набуття у її процесі навиків і знань, що стануть у нагоді при професійному розвитку - відбувся діалог між громадською діячкою Юліаною Назо і курсантсько-студентською молоддю Одеського державного університету внутрішніх справ.

 

 

Учасники заходу поділились досвідом щодо реалізації молодіжних проєктів, обговорили проблемні питання у залученні до волонтерських ініціатив.

 

 

Варто зазначити, що здобувачі вищої освіти університету системно долучаються та ініціюють волонтерські молодіжні соціальні проєкти, зокрема, щопонеділка курсанти і студенти беруть участь у акціях донорства, реалізують соціальний проєкт «Курсант ОДУВС з ветераном поруч», системно відвідують підшефні дитячі заклади освіти, медичні установи з благодійною допомогою тощо.