День відкритих дверей в ОДУВС
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_808624425e.jpeg&w=2048&q=100)
Сьогодні ОДУВС традиційно відкрив двері для всіх бажаючих дізнатися більше про навчання в університеті.
Майбутні вступники мали чудову нагоду поспілкуватися з представниками приймальної комісії вишу, фахівцем кадрового підрозділу поліції Одещини та деканами факультетів університету, які ознайомили присутніх з умовами вступу до ОДУВС у 2024 році.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_8f860e2bd7.jpeg)
Абітурієнти скористалися можливістю відвідати сучасні навчальні полігони та оглянути оновлену матеріально-технічну базу вишу.
Поліцейські батальйону поліції особливого призначення продемонстрували зразки озброєння і спецзасобів, спеціалісти-криміналісти показали оснащення пересувної криміналістичної лабораторії, а кінологи кінологічної служби ГУНП в Одеській області, поліцейські УПО в Одеській області та УПП в Одеській області розповіли про специфіку служби в підрозділах Національної поліції.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_6031b40373.jpeg)
Протягом заходу вступники ставили чимало запитань щодо особливостей вступної кампанії до ОДУВС, адже правильний вибір професії – це запорука майбутнього успіху.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_1dfc2de89e.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_e5b92c3a74.jpeg)