День відкритих дверей в ОДУВС...

День відкритих дверей в ОДУВС

Сьогодні ОДУВС традиційно відкрив двері для всіх бажаючих дізнатися більше про навчання в університеті.

Майбутні вступники мали чудову нагоду поспілкуватися з представниками приймальної комісії вишу, фахівцем кадрового підрозділу поліції Одещини та деканами факультетів університету, які ознайомили присутніх з умовами вступу до ОДУВС у 2024 році.

Абітурієнти скористалися можливістю відвідати сучасні навчальні полігони та оглянути оновлену матеріально-технічну базу вишу.

Поліцейські батальйону поліції особливого призначення продемонстрували зразки озброєння і спецзасобів, спеціалісти-криміналісти показали оснащення пересувної криміналістичної лабораторії, а кінологи кінологічної служби ГУНП в Одеській області, поліцейські УПО в Одеській області та УПП в Одеській області розповіли про специфіку служби в підрозділах Національної поліції.

Протягом заходу вступники ставили чимало запитань щодо особливостей вступної кампанії до ОДУВС, адже правильний вибір професії – це запорука майбутнього успіху.