День відкритих дверей в ОДУВС...

День відкритих дверей в ОДУВС

Отримати актуальну інформацію про якісну вищу освіту в ОДУВС та спеціальності, за якими готують фахівців в університеті, школярі та їхні батьки мали змогу під час Дня відкритих дверей, який відбувся сьогодні, 15 грудня.

Гостей заходу привітав перший проректор вишу Сергій Братель, який звернув увагу на основні переваги навчання в університеті.

Представниця приймальної комісії Оксана Юрочко розповіла про особливості складання НМТ у 2024 році, наявні курси довузівської підготовки, основні етапи вступної кампанії та можливості подальшого працевлаштування випускників.

Це була чудова нагода представити абітурієнтам оновлену матеріально-технічну базу вишу, сучасні навчальні полігони, специфіку теоретичної та практичної підготовки майбутніх правоохоронців.

Охочі мали змогу ознайомитися із сучасними зразками озброєння і спецзасобів батальйону поліції особливого призначення, оснащенням пересувної криміналістичної лабораторії, дізнатися про службу кінологів та патрульних поліцейських Одещини.