День української писемності та мови в ОДУВС...

День української писемності та мови в ОДУВС

День української писемності та мови – державне свято, яке цього року в Україні відзначають 27 жовтня. Свято започатковано 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови».

Учасники свята

Це свято традиційно відзначається в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця – письменника, історика, мислителя, вченого, – із чиїм ім’ям пов’язують започаткування писемної української мови.

Заходи до Дня писемності та мови в Одеському державному університеті внутрішніх справ розпочалися із самого ранку, коли студенти університету зустрічали кожного працівника з усмішкою, привітаннями і китицею червоної калини – народного символа України.