День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського на...

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Сьогодні День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Цього дня 1944 року тоталітарним режимом було розпочато депортацію з півострова понад 190 тисяч кримських татар.

Саме цим трагічним подіям було присвячено перфоманс, який відбувся на залізничному вокзалі м. Одеса. У ціннісному історикознавчому заході взяли участь дівчата з числа курсантсько-студентської молоді Одеського державного університету внутрішніх справ. Учасниці перфомансу і знаннєво, і емоційно прониклись подіями тих часів.

Особливої актуальності зазначений захід набуває в період повномасштабного вторгнення рф на територію України, в часи, коли росія продовжує репресивну політику, жертвами якої стали тисячі мешканців тимчасово окупованих територій України.

Вдячні організаторам заходу за ціннісну співпрацю у напрямі виховання нашої молоді.