Чергове засідання Вченої ради університету
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_8fb359c0ad.jpg&w=2048&q=100)
Сьогодні, 26 вересня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання Вченої ради.
На початку зібрання ректор університету полковник поліції Дмитро ШВЕЦЬ вручив дипломи доктора філософії, а також атестати професора і доцента.
Так, дипломи докторів філософії вручені здобувачам вищої освіти, які виконали дисертацію в університеті та здобули науковий ступінь доктора філософії за спеціальністю 081 «Право»: Анастасії Баженовій, Олександру Мазуренку, Катерині Погребній, Рубену Степаняну.
На підставі рішення атестаційної колегії:
– учене звання професора присвоєно Єлизаветі Львовій;
– учене звання доцента присвоєно: Ользі Будяченко, Олександру Дубенку.
Також під час засідання Вченої ради було затверджено теми дисертацій та індивідуальні плани наукової роботи аспірантів 2023 року набору. Схвалено Положення про вебсайт університету, а також положення, що регулюють порядок підготовки здобувачів наукових ступенів.