Чергове засідання Вченої ради університету...

Чергове засідання Вченої ради університету

Сьогодні, 26 вересня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання Вченої ради.

На початку зібрання ректор університету полковник поліції Дмитро ШВЕЦЬ вручив дипломи доктора філософії, а також атестати професора і доцента.

Так, дипломи докторів філософії вручені здобувачам вищої освіти, які виконали дисертацію в університеті та здобули науковий ступінь доктора філософії за спеціальністю 081 «Право»: Анастасії Баженовій, Олександру Мазуренку, Катерині Погребній, Рубену Степаняну.

На підставі рішення атестаційної колегії:

– учене звання професора присвоєно Єлизаветі Львовій;

– учене звання доцента присвоєно: Ользі Будяченко, Олександру Дубенку.

Також під час засідання Вченої ради було затверджено теми дисертацій та індивідуальні плани наукової роботи аспірантів 2023 року набору. Схвалено Положення про вебсайт університету, а також положення, що регулюють порядок підготовки здобувачів наукових ступенів.