Чергове засідання Вченої ради ОДУВС...

Чергове засідання Вченої ради ОДУВС

28 травня відбулося чергове засідання Вченої ради Одеського державного університету внутрішніх справ. Ректор Дмитро Швець вручив нагороди науковцям університету.

З нагоди Дня науки Почесною грамотою Одеської міської ради нагороджені:

Тарас Вайда, доцент кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки ХФ;

Віктор Маковій, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін.

Почесною відзнакою Одеського міського голови «Подяка» нагороджена Алла Пишна, завідувач кафедри адміністративної діяльності поліції.

За результатами Конкурсу «Молодий вчений 2023 року» лауреатом став Олег Шкута, завідувач кафедри професійних та спеціальних дисциплін ХФ.

На підставі рішення атестаційної колегії вчене звання професора по кафедрі цивільно-правових дисциплін присвоєно Віктору Маковію; вчене звання доцента по кафедрі кримінального права та кримінології присвоєно Наталії Домброван.

Науковий ступень доктора філософії за спеціальністю «Право» присвоєно Євгенії Калюжній та Костянтину Стоянову.

Вручено сертифікати учасникам ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт.

Далі начальник навчально-методичного відділу Олександр Сіфоров виніс на затвердження зміни до освітніх програм. Про діяльність ради молодих учених університету доповів голова ради Ігор Биков. Також було розглянуто інші актуальні питання життєдіяльності університету.