Чергове заняття Школи молодших командирів ОДУВС...

Чергове заняття Школи молодших командирів ОДУВС

Чергове заняття Школи молодших командирів, присвячене питанням дотримання виконавської дисципліни та Правил етичної поведінки поліцейських, зокрема у соціальних мережах, відбулось в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

За запрошенням фахівців відділення соціально-гуманітарної роботи до заняття долучилась начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Одеській області Вікторія ЧАЛОВА.

Надзвичайно корисною та цікавою для курсантів - молодших командирів стала розмова з професійних питань з поліцейським-практиком та управлінцем.

Також керівником психологічної служби університету на заході було приділено вагому увагу національній інформаційно-роз’яснювальній кампанії щодо небезпеки азартних ігор, загроз ігрової залежності, способів попередження та лікування ігрової залежності.

Робота з молодшими командирами в Одеському державному університеті внутрішніх справ продовжуватиметься системно та різноаспектно.