Чемпіонат Одеського державного університету внутрі...

Чемпіонат Одеського державного університету внутрішніх справ з шахів серед факультетів вишу

18 листопада відбувся чемпіонат Одеського державного університету внутрішніх справ з шахів серед факультетів закладу вищої освіти.

У шаховому турнірі взяли участь 5 команд з числа курсантів та студентів університету.

За результатами запеклих, але чесних змагань цього разу перемогу виборола команда факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

Друге місце посіла команда факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

Учасники турніру

Третє місце зайняла команда факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.

Щиро вітаємо переможців та учасників чемпіонату і бажаємо нових тріумфів та перемог!

Учасники турніру